Bestyrelsen DKK-Kreds 2,

Formand

Allan Peter Hansen 
Mail formand@dkk-kreds2.dk

Tel: 3086 7420

Udvalg: Udstilling, Mentalbeskrivelse, Træningpladskontakt


Næstformand

John Thor Pedersen 

Mail: john@dkk-kreds2.dk

Udvalg: Rally, udstilling, 



Sekretær

Maibritt Nielsen 

Mail:sekretær@dkk-kreds2.dkmaibrittnielsen@dkk-kreds2.dk

Udvalgwebmaster, udstilling



Kasserer

Anita Ryge Trampedach
Mail: anita@dkk-kreds2.dk,Kasserer@dkk-kreds2.dk 

Udvalg: Uddannelse/instruktør,



Bestyrelsesmedlem

Michèle Utke Ramsing

Mail: michele@dkk-kreds.dk

Udvalg:



Bestyrelsesmedlem

Niels Poulsen

Mail: niels@dkk-kreds2.dk

Udvalg: Andre Aktiviteter, Mentalbeskrivelse, Træningspladskontakt



Bestyrelsesmedlem

GitteMaja Salskovdal
Mailgittemaja@dkk-kreds2.dk

Tlf: 23 98 23 00

UdvalgUddannelse/instruktør



1 suppleant

Charlotte Linderson

Mail: charlotte@dkk-kreds2.dkKasserer@dkk-kreds2.dk

Udvalg: Bogfører, Rally, 



2 suppleant

Lisbeth Gundesen

Mail: lisbeth@dkk-kreds2.dk

Udvalg: Udstilling




BEMÆRK - Bestyrelsesmedlemmerne udfører DKK arbejdet i fritiden af interesse og engagement. Bestyrelsen er således ikke ansat af DKK og dette betyder at du ikke kan forvente svar på mails samme dag. De fleste har et almindeligt arbejde, der skal passes