Bestyrelsen DKK-Kreds 2

Formand

Allan Peter Hansen 
Mail formand@dkk-kreds2.dk

Tel: 3086 7420

Udvalg: Udstilling, Mentalbeskrivelse, Træningpladskontakt


Næstformand


GitteMaja Salskovdal

Mailgittemaja@dkk-kreds2.dk

Tlf: 23 98 23 00

UdvalgUddannelse/instruktør



Sekretær

Maibritt Nielsen 

Mail:sekretær@dkk-kreds2.dkmaibrittnielsen@dkk-kreds2.dk

Udvalgwebmaster,(udstilling)



Kasserer

Tinna Grubbe
Mail: Kasserer@dkk-kreds2.dk 

Udvalg: udstilling



Bestyrelsesmedlem

Anita Ryge Trampedach

Mailanita@dkk-kreds2.dkKasserer@dkk-kreds2.dk

UdvalgUddannelse/instruktør



Bestyrelsesmedlem

Niels Poulsen

Mail: niels@dkk-kreds2.dk

Udvalg: Andre Aktiviteter, Mentalbeskrivelse, Træningspladskontakt




Bestyrelsesmedlem

Eva Gøtke

Mail: 

Udvalg: Andre aktiviteter



1 suppleant

Brian Klarlund
Mail: 
Udvalg: 

 


2 suppleant

Michèle Utke Ramsing

Mail: michele@dkk-kreds.dk

Udvalg: ringtrænerefteruddannelsesudvalg




BEMÆRK - Bestyrelsesmedlemmerne udfører DKK arbejdet i fritiden af interesse og engagement. Bestyrelsen er således ikke ansat af DKK og dette betyder at du ikke kan forvente svar på mails samme dag. De fleste har et almindeligt arbejde, der skal passes